48e Nijmegen-Rotterdam

11-09-2013


Bij het sluiten van de voorinschrijving voor de 48e Nijmegen-Rotterdammars hadden zich bijna zeventig wandelaars  ingeschreven, waaronder 18 !!! debutanten. Met vijf Belgen, een Duitser en drie Britse deelnemers kunnen we ook spreken van internationale belangstelling.

<Hier> vindt u Informatie voor deelnemers.


 

Hieronder een lijst van de voor-inschrijvingen. 

Startnr.

Naam:

Woonplaats:

land:

deelname   aantal x:

1

Roel de Jonge

Spijkenisse

 

38

2

Willy Heij

Wijchen

 

30

3

Annie van der Meer

Oldeholtpade

 

30

4

Aaf Peters-de Rijk

Nijmegen

 

29

5

Herman Claude

Vielsalm

B

18

6

Hanny Klumpkens

Sevenum

 

18

7

Rudy de Roovere

Schelle

B

18

8

Remco de Bruin

Amstelveen

 

17

9

Gerda Boots

Volendam

 

16

10

Marc Collinet

Martelange

B

16

11

Marry Heuvelman

Ouderkerk a/d IJssel

 

14

12

Sjaak Kalmeijer

Gouda

 

14

13

Piet van der Kroft

Reewijk-Dorp

 

14

14

Ben Aben

Utrecht

 

13

15

Johan Koning

Volendam

 

13

16

Adrie Zoon

Dirksland

 

13

17

Ary Rijsdijk

Spijkenisse

 

11

18

Jan Willemsen

Bemmel

 

11

19

Ilona Klinkendon

Barendrecht

 

8

20

Gerrit Arfman

Kapel-Avezaath

 

7

21

Wim van Cappelle

Arnhem

 

7

22

Arie Klootwijk

Barendrecht

 

7

23

Trudy van der Meer

Pijnacker

 

7

24

Marcel Dekker

Uithoorn

 

6

25

Piet Lodder

H.I. Ambacht

 

6

26

Ed Voogt

Alphen aan de Rijn

 

6

27

Rik Weverbergh

Diepenbeek

B

6

28

Jan Dinnissen

Wijchen

 

5

29

Boetje Huliselan

Cromvoirt

 

5

30

Hans Pranger

Handel

 

5

31

Ton Korteweg

Ooltgensplaat

 

4

32

Coert Peeters

Almere

 

4

33

Mari Vereijken

Beek en Donk

 

4

34

Jenny Bergs

Wouw

 

3

35

Susan Clements

Cambridge

UK

3

36

Eddy Goeman

Ninove

B

3

37

Willy Gunnewick

Aalten

 

3

38

Henk Lodder

Alblasserdam

 

3

39

Joke Nijman

Dinxperlo

 

3

40

Anita Pepers

Veghel

 

3

41

Corina Riezebos

De Lier

 

3

42

Richard Boosten

Nibbixwoud

 

2

43

Sandra Brown

Worth Matravers

GB

2

44

Pierre Dohmen

Geleen

 

2

45

Marion Hofbauer

Düsseldorf

D

2

46

Frans de Roo

Dordrecht

 

2

47

Prisca Vis

Nieuw Vennep

 

2

48

Ben Visser

Zevenaar

 

2

49

Jajo Wit

Tuitjenhorn

 

2

50

Hansje Zoon

Dirksland

 

2

51

Mike Bertrand

Geleen

 

1

52

Jack Bertrums

Den Bosch

 

1

53

Kathy Crilley

London

GB

1

54

Fokko Heida

Katlijk

 

1

55

Hans van der Helm

Sittard

 

1

56

Johan Hertgers

Apeldoorn

 

1

57

Marco Jongepier

Schiedam

 

1

58

Folkert Jongepier

Bennebroek

 

1

59

Richard Kok

Deventer

 

1

60

Rick Liesting

Deventer

 

1

61

Ab Moed

Tiel

 

1

62

Dirk Nicolai

Dokkum

 

1

63

Renzo Sijahailatua

Leerdam

 

1

64

Marcel Simons

Hoensbroek

 

1

65

Thijs Timmermans

Sittard

 

1

66

Bert Vos

Zoetermeer

 

1

67

Jacob Wals

Alphen aan de Rijn

 

1

68

Jan Welzen

Spaubeek

 

1

 


Nieuwsarchief